Zoho CRM

מערכת ZOHO CRM מאפשרת לחברות וארגונים לשפר ולייעל תהליכים, לנהל לקוחות בצורה גמישה, נוחה ויעילה יותר ואפילו לייצר מגוון תהליכי אוטומציה שיעזרו לחסוך זמן ועלויות, תוך שיפור הביצועים והתפוקה בחברה. הכירו את Zoho – מערכת ניהול קשרי לקוחות הפופולרית בעולם.

מערכת Zoho: היכרות ראשונית

מערכת ZOHO הינה מערכת לניהול קשרי לקוחות מהמובילות בעולם. למעשה מדובר במערכת הפופולרית ביותר בעולם בה עושים שימוש מאות אלפי ארגונים ובעלי עסקים בכל סדר גודל. המערכת מספקת את שירותיה במחירים תחרותיים אטרקטיביים במיוחד, מה שעוזר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים לעשות שימוש בכלים המתקדמים שלה בהתאמה לצרכי הארגון שלהם. למערכת מספר מאפיינים מרכזיים:

  • התאמה אישית – מערכת ZOHO הינה גמישה מאוד וניתן להתאים אותה לצרכים שונים של עסקים בסדרי גודל שונים וכאלה הזקוקים לכלים שונים. לדוגמה: עסק אחד יצטרך לשים דגש יותר על מחלקת המכירות ושיפור תהליכי מכירה ועסק אחר דווקא יעדיף להשקיע יותר בשירות ללקוחות או בניהול רשימת התפוצה. באמצעות מערכת ZOHO תוכלו מצד אחד לעשות שימוש בכלים הרלוונטיים לכם ביותר ומצד שני אלה מתחברים אחד לשני ליצירת זרימת עבודה מסודרת המקשרת בין התהליכים והכלים השונים.
  • מגוון מערכות וכלים שונים – כחלק מהרצון של זוהו לייצר מגוון כלים רחב שישפר כל עסק מציעה זוהו מגוון כלים ומערכות פנימיות משלה כמו ZOHO CAMPAIGNS, ZOHO DESK, ZOHO ANALYTICS ועוד. נרחיב עליהם ממש בעוד רגע.
  • אינטגרציה – מערכת ZOHO CRM מאפשרת גם אינטגרציה לכלים חיצוניים ולא רק לכלים הנוספים של זוהו עצמה. באמצעות חיבור API תוכל להתממשק למגוון כלים נוספים כמו מערכות הפרסום של גוגל ופייסבוק, כלי אנליטיקס של גוגל, מערכות דיוור מוכרות בעולם ועוד.
  • מידע עצום – מערכת זוהו מאפשרת לאסוף מידע רב אודות הלקוחות, העבודה בארגון, תהליכי העבודה השוטפים ועוד. נתונים אלה מופקים בדוחות שונים המסייעים לשיפור ביצועים בארגון.
  • גישה מכל מקום ובכל זמן – כל שאתם צריכים כדי להתחבר למערכת ולכלים השונים הוא מכשיר עם גישה לאינטרנט.
  • הרבה מעבר לניהול לקוחות – השימוש במערכות והכלים של זוהו מאפשרים לבעלי עסקים לנהל את עסקיהם, בכל סדר גודל והיקף, באמצעות המערכות והכלים של זוהו, לרבות ניהול משימות ופרויקטים, ניהול תהליכי מכירה, שיפור השירות ללקוחות, ניהול מערכת תפוצה ועוד.

Zoho Desk: מערכת שירות לקוחות

באמצעות המערכת של זוהו דסק תוכלו לשפר ולייעל את שירות הלקוחות שלכם בחברה, לשאוף למצוינות בנושא זה כחלק מהאסטרטגיה העסקית שלכם ולטפל באינספור קריאות שירות/תמיכה בו בזמן. באמצעות מערכת זו תוכלו לשלוט ולנהל על תהליכי השירות בצורה יעילה וחכמה יותר, לייצר התראות למצבים שונים, לצפות בדוחות בקרה בכל רגע נתון, לחסוך בזמני המתנה ללקוחות, לשפר את שביעות הרצון שלהם ועוד.

Zoho Support: שירות מהיר ומקצועי בליגה אחרת

הענקת שירות טוב ומהיר ללקוח הוא אחד הדברים החשובים ביותר כיום לכל עסק. למעשה, המותגים הגדולים ביותר בעולם כיום שמים דגש על נושא השירות ללקוחות, מהירות שירות ולעתים אף שימוש ב-AI כדי להעניק מענה מהיר יותר ללקוחות. באמצעות מערכת ZOHO SUPPORT תוכלו להעניק שירות טוב ומהיר יותר ללקוחות שלכם, להגיב במהירות ובקלות למספר רב של פניות באמצעי התקשרות שונים (טלפון, וואטסאפ, מייל, צ'אט באתר וכו'), תוכלו לעבור במהירות בין כרטיסיות הלקוח כך שלפני שתענו לשיחה תוכלו לקרוא מעט על הלקוח ולהעניק לו שירות טוב יותר. ניתן גם לעקוב אחר פניות קודמות של לקוחות, להעביר טיפול בלקוחות בין המחלקות או העובדים השונים, לנטר שיחות בזמן אמת ועוד. 

Zoho Mail: לשדר מקצועיות מהרגע הראשון

ההתקשרות הראשונית עם הלקוח לרוב תהיה באמצעות המייל, אשר יוצג גם באתר שלכם. על כן, כתובת מייל ממותגת עם כתובת הדומיין שלכם, לדוגמה: contact@yourdomain.co.il תהיה הדרך שלכם לשדר מקצועיות כבר מהרגע הראשון. באמצעות ZOHO MAIL תוכלו לפתוח כתובת מייל ייחודיות עם כתובת האתר שלכם, לנהל תיבת מייל מאובטחת ומשודרגת עם אפשרות לחתימה מעוצבת, אופטימיזציה מלאה לצרכים שלכם, ניהול פשוט ונוח של תיבת המייל שלכם ועוד.

Zoho Projects: ניהול יעיל של פרויקטים ומשימות בארגון

כדי לנהל את העובדים שלכם בצורה אפקטיבית ולייצר יותר תפוקה בפחות זמן תצטרכו לשפר ולייעל את ניהול הפרויקטים והמשימות בארגון שלכם. זאת תוכלו לעשות באמצעות מערכת ZOHO PROJECTS שתאפשר לכם להוסיף, להסיר ולערוך משימות ופרויקטים חדשים, לעקוב במהירות ובקלות אחר הפרויקטים השונים, להוריד דוחות שונים שיסייעו לכם להסיק מסקנות ולשפר ביצועים, לשייך פרויקטים לעובדים שונים בתוך מערכת ה-CRM שלכם ולנהל את העבודה באופן מסודר ויעיל.

Zoho Campaigns – טיפול בלידים ובלקוחות מכל מקום

באמצעות מערכת ZOHO CAMPAIGNS תוכלו לנהל את הקמפיינים שלכם בצורה יעילה, לעקוב אחר ביצועי הקמפיינים ולרכז את כל הלידים המגיעים אליכם מרחבי הרשת למערכת אחת מרוכזת. אל הלידים תוכלו לחזור במגוון דרכים שונות כמו מייל, טלפון, וואטסאפ והרשתות החברתיות, תוכלו לראות מהיכן הגיעו, באיזה יום ובאיזה שעה. באמצעות ההגדרות הנכונות תוכלו אפילו לעקוב אחר המרות ופרטים נוספים שיכולים לעזור לכם לשפר את מסע הלקוח שלכם. מערכת זו כמו יתר הכלים והמערכות של ZOHO מתממשקת באופן מלא למערכת ה-CRM של ZOHO ותאפשר לכם לנהל בקלות וביעילות את תהליכי העבודה במקום אחד. לדוגמה:

תוכלו לקבל ליד מהדף העסקי שלכם בפייסבוק, לנתב אותו אל נציג השירות/המכירה הנכון, לפתוח עבורו כרטיסיית לקוח, לפתוח אותה במהירות כאשר תצטרכו לענות ללקוח או לבדוק פניות קודמות, לתעד שיחות ופגישות עם הלקוח, לקבוע פגישות/שיחות בלוח שנה מסודר ועוד. כל זה בסנכרון מלא בין המערכות השונות.

מדוע כדאי להשתמש במערכת Zoho?

  • ניהול יעיל יותר של העסק שלכם – אין צורך לתחזק מערך IT שלם במשרד או לשאת בעלויות הרבות של תשתיות חומרה ותוכנה. באמצעות המערכת של ZOHO ומגוון הכלים בה תוכלו לנהל את העסק שלכם מכל מקום ובכל זמן, באמצעות חיבור אינטרנט ומכשיר נייד/נייח המאפשר את החיבור הזה.
  • אבטחת מידע – זוהו עושה שימוש בפרוטוקול אבטחה מתקדם בכל המערכות והכלים שלה, גיבויים באופן שוטף ומערך אבטחה מתקדם לכל כלי וכל מערכת, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שהמידע של הארגון ושל הלקוחות שלכם שמור היטב, מגובה ושיש אל מי לפנות בעת הצורך.
  • מגוון רחב של יישומים – זוהו מציעה מגוון רחב של כלים ויישומים שונים שניתן להתממשק בצורה אבסולוטית ליצירת Workflow יעיל ומהיר בארגון שלכם. תוכלו לחבר כלים שונים למערכת ה-CRM שלכם ולנהל את כל העסק שלכם ממקום אחד.
  • מתאים לכל סוגי העסקים והחברות – המחירים האטרקטיביים של המערכת ומגוון האפשרויות השונות שלה מתאימים לצרכים ולתקציבים של חברות גדולות ועסקים בינוניים כאחד.

שאלות תשובות:

מערכת ZOHO הינה מערכת מתקדמת לניהול עסקים וקשרי לקוחות. באמצעות המערכת תוכלו לנהל את העובדים והלקוחות שלכם, לשפר תהליכים בארגון, לבנות תהליכי אוטומציה אפקטיביים ועוד.

מערכת זוהו מציעה מגוון כלים המתממשקים בצורה מושלמת למערכת CRM של החברה. תוכלו לחבר מערכת דיוור במייל, מערכת לניהול פרויקטים ומשימות, מערכת לניהול קמפיינים בדיגיטל ועוד.

העלויות האטרקטיביות של מערכת זוהו ומגוון הכלים השונים מספק יתרון אדיר לעסקים קטנים ובינוניים ושירותים שבעל היו נחלתם של ארגונים גדולים ומבוססים בלבד. כיום כל עסק קטן עם תקציב נמוך יכול לייעל את התהליכים בארגון שלו, לעבוד בצורה מקצועית ומסודרת יותר, לשפר ולייעל תהליכים שונים בארגון ועוד.

פונים אלינו בCRMERS והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם בצורה מקצועית על הכלים והיישומים המתאימים לכם ביותר עם החבילות האטרקטיביות ביותר, כדי שתוכלו לשלם פחות ולהרוויח יותר כבר מהרגע הראשון.